Як зробити зуби білосніжними

24 Jan 2012

Бездоганна усмішка додає впевненості в собі, дозволяє людині почуватися розкуто. Привести зуби в порядок, відбілити їх можна в домашніх умовах або в стоматолога, який оцінить стан ротової порожнини, порекомендує необхідні процедури.

Професійне відбілювання зубів дозволяє освітлити їх на кілька відтінків всього за одну процедуру. Є кілька сучасних методів:

- Air-flow - чищення зубів проводиться потужним струменем повітря.
- Ультразвукова чистка - припускає видалення нальоту і зубних відкладень за допомогою вібрації струму високої частоти.
- Коронки та вініри - застосовуються у разі зміни кольору клітин емалі, метод заснований на виготовленні спеціальних накладок.
- Хімічне освітлення емалі - використання препаратів на основі карбаміду і перекису водню.
- Лазерне відбілювання - зміна пігментації шляхом впливу на емаль відбілюючих препаратів і лазерного променя.
- Відбілювання ZOOM - використання світлового потоку, який впливає на зуби з нанесеним відбілюючим гелем.

Альтернативою кабінетного відбілювання є домашнє - ви можете замовити в салоні індивідуальну капу і придбати комплекс відбілюючих препаратів. Це різновид хімічного відбілювання - ви наносите на зуби препарати і надягаєте капу на кілька годин або на ніч.

Застосування зубних паст з відбілюючим дією засноване на хімічній реакції і ефективно тільки для видалення свіжих плям від кави, фарбувальних продуктів і т.д. Якщо відбілююча зубна паста містить абразивні частинки, то застосовувати такі препарати слід час від часу, роблячи перерви - препарати можуть пошкодити емаль зуба.

З домашніх методів досягнення білосніжного відтінку зубів виділяються періодичні чистки сумішшю соди та перекису водню, мокрими таблетками активованого вугілля, лимонним соком. Змочіть зубну щітку приготованим складом і обробіть зуби з усіх сторін. Можна використовувати для очищення зубів деревну золу, порошок з обпалених баклажан, суницю і полуницю - ягоди прикладайте в розтертому вигляді до зубів або натирайте м'якоттю емаль. Перекис водню можна застосовувати і окремо - змочіть нею ватний диск і проведіть по зубах кілька разів. Домашні методи зміни відтінку зубів можуть пошкодити зубну емаль (стоншену емаль можна відновити), тому не слід застосовувати їх частіше одного-двох разів на місяць.

Джерело: JustLady.Ru