Красиві губи без помади: перманентний макіяж

14 Feb 2012

Макіяж губ забирає більшу частину часу в процесі щоденного макіяжу. Тут необхідно бути особливо уважною і ненавмисно не зробити зайвого руху, в іншому випадку доведеться все починати з самого початку. Татуаж, інакше кажучи, перманентний макіяж губ, насправді позбавляє від численних проблем. Він просто рятує тих, хто переніс операції або травми в області губ. На сьогоднішній день ультрасучасні модниці з успіхом експлуатують дану послугу.

Татуаж або перманентний макіяж губ забезпечить вам збереження ідеального контуру губ протягом усього робочого дня, і неважливо, чи довелося вам довгий час «плавитися» на спекотному сонці або бути під проливним дощем. Прекрасний вечеря в ресторані з чарівним чоловіком не буде постійно перериватися безперервними відлучкам для поновлення макіяжу. За допомогою татуажу можна не тільки додати губам незникаючих колір, який не вимагає додаткового підфарбовування протягом всього часу, але й скорегувати ідеальний контур.

Перманентний макіяж не тримається вічно, його чарівний ефект зберігається до шести місяців. Цього часу вистачить для того, щоб цілком дозріти для наступної процедури, і вистачить, щоб цей колір вам не набрид.

Робота майстра перманентного макіяжу татуажу бере свій початок з того, що він докладно пояснює вам усі подробиці, як і що він має намір робити. Тільки після цього ви перейдете до вибору кольору. Звичайно, майстер з точки зору професіонала запропонує різноманітні варіанти, які найбільш гармонійно підходять вам. Однак можна підібрати свій колір, орієнтуючись при цьому на давно звичний відтінок своєї помади, також ви можете підібрати потрібний колір в каталозі.

Під час самої процедури мікропігментування характерні хворобливі відчуття слабкого і середнього характеру. З цієї причини здійснюється місцева анестезія. Також проводитимуться безперервне додаткове зняття болю спеціальними спреями-анестетиками.

Процес триває від сорока хвилин до трьох годин в залежності від його складності. Абсолютно всі використані матеріали, а саме ковпачки, носики, голки є одноразовими. В татуажі найголовніше - це прокол, точніше його глибина, цей момент повинен контролювати професіонал. Особливо уважно поставтеся до вибору майстра. Найкраще зверніться до вже перевіреного фахівця-косметолога, наведіть довідки про даний салоні.

Подібна операція все ж викликає невеликий стрес імунної системи організму. Значно підвищується рівень ризику появи герпесу, з цієї причини косметолог радить застосовувати протигерпетичні мазі до і після татуажу. Після процедури губи не сильно набрякають, шкіра в області тату кілька червоніє і утворюється кірочка. Однак наслідки татуажу губ повністю зникають протягом трьох-чотирьох днів. У момент завершення цього періоду вищезгадана корочка сходить з губ і починає проявлятися колір.

Буває, що колір тату не буде таким, яким ви його очікували. В даному випадку вам необхідний додатковий сеанс корекції татуажу губ, який проводитиметься абсолютно безкоштовно. Під час сеансу майстер повторить процедуру і внесе деякі зміни в яскравість або тон контура. Що стосується стійкості пігменту - це питання суто індивідуальне. Ефект повністю залежить від типу шкіри, обміну речовин, віку, а також специфічної реакції на випромінювання ультрафіолету. Варто відзначити, що шкіра періодично оновлюється, таким чином, пігмент фарби виводитися назовні і вимивається. Враховуйте те, що після повного загоєння татуаж і контур виглядають набагато світліше. Контур татуажу не дає губній помаді розтікатися, і губи завжди будуть виглядати привабливо і акуратно.

Джерело: JustLady.Ru