Як правильно пиляти нігті

14 Feb 2012

Від правильного чи неправильного неправильного догляду за нігтями - стрижки, підпилювання, обробки кутикули - залежить здоров'я нігтьової пластини і зовнішній вигляд рук. Нігті часто бувають результатом невмілого поводження з пилкою і неправильного вибору інструменту.

Від вибору пилочки залежить те, наскільки щадить для нігтьової пластини буде регулярна обробка країв нігтів. Ідеальними будуть скляні пилочки, потім металеві з алмазним абразивом, а найдоступнішими і популярними вважаються пилочки з наждачним крихтою. Для полірування нігтів слід використовувати замшеві або гумові пилки.

Визначившись з типом пилочки, приступайте до обробки нігтів. Краще буде, якщо подпіліваніе співпаде з щотижневої обробкою - зняттям лакового покриття, манікюром і очищенням нігтів. Нігті при цьому повинні бути ретельно вичищені, вимиті і витерті насухо. Мокрі і вологі нігті легко пошкодити, вони м'якше і податливою. Не рекомендується підпилювати нігті частіше, ніж 1 раз на тиждень, щоб не порушити їх структуру.

Уважно стежте за напрямком руху пилочки - все штрихи повинні відбуватися в одну сторону. Саме від різнобічного підпилювання відбувається порушення структури краю нігтя і починається процес розшарування. Рухи пилочки від краю до центру повинні бути акуратними, ви повинні завжди контролювати процес і не допускати підпилювання з боку в бік. Тримати пилочку потрібно під кутом до краю нігтя і обробляти в основному зовнішню поверхню.

Якщо ви предпочитается овальну форму нігтів, то будьте готові до того, що пошкодження будуть відбуватися дещо частіше, ніж при квадратних нігтях. Ламкість нігтьової пластини зменшується, якщо нігті мають форму квадрата із закругленими краями. Але при виборі форми нігтів слід також враховувати довжину і форму пальців.

Завершуючи процес підпилювання, не забудьте обробити нігті полірувальним інструментом. Щоб не пошкодити нігті, слід проводити не більше ніж 10 рухів по нігтю.

Якщо протягом тижня знадобиться підрівняти нігті або усунути невеликі дефекти, то слід підпиляти пластину різкими короткими рухами.

Джерело: JustLady.Ru