Як перефарбуватися в блондинку в домашніх умовах

23 Jan 2012

Світлий колір волосся - один з найпопулярніших при фарбуванні. На жаль, не все так просто. У блондинку може легко перетворитися дівчина зі світлим волоссям, але чим вони темніші, тим важче цей процес. Перш ніж отримати шуканий результат, брюнеткам і шатенкам доводиться повторювати фарбування не один раз.

Якщо ви не маєте досвіду у фарбуванні волосся, а вони у вас темні від природи, то розумніше почати блондування не вдома, а в професійному салоні. Майстри можуть розробити для вас індивідуальну програму освітлення, адже вони вміють враховувати такі нюанси, як стан волосся, їх товщина, бажаний кінцевий результат, взаємодія з попередніми складами, якщо це вже не перше фарбування. З їх допомогою ви отримаєте більш передбачуваний результат свого експерименту з кольором. Крім того, салонні перукарі користуються професійними освітлюючими коштами, отже, менше ризик пошкодження вашої шевелюри. І, нарешті, вони зможуть порадити вам, як правильно доглядати за ослабленими і пошкодженими волоссям.

Якщо ж ви твердо вирішили отримати домашній досвід, то постарайтеся придбати відповідну фарбу і окислювач в професійних магазинах для перукарів. Є у продажу фарби м'які або відтінкові. У їх складі міститься трохи перекису водню, яка допомагає освітлити волосся на тон або два, і ви перетворитеся на блондинку місяця на півтора. У цьому випадку ви теж зможете все змінити, якщо колір не сподобався, або повторювати забарвлення кожен місяць. Такий склад для волосся майже нешкідливий; пігмент накопичується, і вам поступово потрібно буде тільки підфарбовувати відросло коріння.

Але для темноволосих дівчат, які зважилися на кардинальні заходи по блондування, доведеться вибирати стійку фарбу з великим відсотковим вмістом перекису водню. У цьому випадку, чим темніше волосся, тим більша концентрація перекису (9%) потрібна.

Перед застосуванням фарби перевірте, чи немає у вас алергії на його компоненти: спробуйте нанести трохи складу на внутрішню сторону ліктя. Якщо почервоніння не буде, фарбуватися нею можна.

Фарбу розведіть, як зазначено на упаковці, надіньте рукавички і починайте наносити її на немиті сухе волосся з потилиці в бік скронь, тільки спочатку відступите на пару сантиметрів від коренів. Намагайтеся робити все швидко, склад наносите рясно і прочісують пасма волосся по всій довжині. Не перетримуйте фарбу довше того часу, який зазначено на упаковці. При необхідності краще повторити освітлення через три дні.

Потім нанесіть бальзам, добре промийте голову і витріть. На темному волоссі бажаного результату ви за один раз не досягнете. Можливо, доведеться фарбувати три або чотири рази, щоб повністю знищити пігментацію.

Після фарбування волосся не забувайте про те, що їх необхідно оздоровити.

Джерело: JustLady.Ru