Як позбутися від жиру на боках і животі

9 Feb 2012

Швидко і результативно схуднути, та ще й зберегти вагу в межах бажаного, буває вкрай не просто. З особливим працею дається втрата зайвих сантиметрів в області живота і на боках. Але й ці труднощі можна подолати, якщо правильно підійти до її вирішення.

В ідеалі буде розумно заздалегідь відвести достатньо часу для того, щоб привести свою фігуру в потрібну форму. Але найчастіше про недоліки тіла жінки згадують в останній момент і з особливим ентузіазмом шукають можливість скинути зайву вагу протягом декількох днів. На щастя це можливо. Але щоб живіт став плоским, а на боках не було що важить жиру потрібно:

- Стежити за своїм харчуванням;
- Робити фізичні вправи.

Ці два правила прості, але для швидкого і ефективного результату потрібно дотримуватися нюанси, які з ними пов'язані. Наприклад, що стосується харчування, то в обов'язковому порядку потрібно наступне.

Снідати. Ранковий прийом їжі повинен бути ситним і легким - це заряд енергії і сил на весь день. Вечеряти за 3:00 до сну. Тільки намагайтеся не наїдатися щільно. Досить з'їсти трохи фруктів або овочів. Є небагато. Для жінки рекомендується порція не більше 250-ти грамів. Забути про солодкий. Зайві калорії шкідливі не потрібні, тому замініть солодощі сухофруктами і горіхами - смачно, поживно і корисно. Відмовитися від жирного і смаженого. Замість солодких газованих напоїв пийте чисту воду, і шлаки швидше підуть з організму. Налягати на клітковину. Вона міститься в бананах, яблуках, зернових і зелені.

Вправи теж вимагають певного підходу. Перед ними необхідно зробити невелику розминку. Виділяти для них час. Хоча б через день - можна частіше, але не рідше. Займатися через годину після їжі і є тільки через 2:00 після вправ. Кожне виконувати тричі, роблячи перерву в пару хвилин між підходами.

Ефективні в боротьбі з жиром на боках і животі поперемінні махи ногами лежачи на боці, хитання преса з вивертом і присідання. Займаючись, потрібно пам'ятати про правильне і рівному диханні.

Також корисно робити обгортання для проблемних зон, масаж щіткою і користуватися кремом, щоб шкіра була пружною.

Якщо задатися метою і користуватися всіма наведеними порадами, то можна вже через тиждень побачити результат своєї праці в уменьшающемся обсязі талії. А очевидний успіх додасть сил і далі худнути, поки ви не досягнете того, до чого прагнули.

Джерело: JustLady.Ru