Якщо чоловік не звертає уваги

9 Feb 2012

У багатьох сім'ях, після декількох спільно прожитих років, виникають різні проблеми. Досить часто чоловік перестає звертати увагу на дружину на увазі певних причин. Іноді це відбувається з вини чоловіка, часом в цьому винна сама жінка. І поки ситуація не зайшла в глухий кут, потрібно задуматися про те, як все виправити і прийняти всі необхідні заходи.

Зверніть увагу на свою зовнішність. Можливо, ви забули про такі речі, як догляд за собою. Сходіть в салон краси, зробіть нову зачіску, гарний макіяж і манікюр. Запишіться на кілька сеансів масажу або різних процедур для тіла. Ви побачите, який ефект це справить на чоловіка. Чоловіки люблять доглянутих жінок. Жоден з них не хоче бачити поруч з собою неохайну, розпатлану жінку в старому запраному халаті. Ходіть навіть вдома в ошатному домашньому костюмі і з укладанням. Чоловік обов'язково помітить ці зміни.

Змініть свій гардероб. Можливо, ваші наряди вийшли з моди і вашому чоловікові ніяково з'являтися на публіці поруч з вами. Внесіть як можна більше яскравих кольорових гам в ваш гардероб, якомога більше модних речей, актуальних саме в цей відрізок часу, а не десять років тому. Одяг може сильно змінити людину. З слабкого зробити сильного і упевненого, і навпаки. Придивіться, прислухайтеся до думки своєї другої половини. Які жінки йому подобаються? Пекучі брюнетки, або милі блондинки? Стати такою жінкою, увійдіть в цей образ, і чоловік обов'язково зверне на вас увагу.

Знайдіть собі захоплення. Не зациклюйтеся тільки на те, що чоловік перестав звертати на вас увагу і доводиться думати тільки про це. Займіться самоосвітою, запишіться на курси. Ваша самооцінка підніметься і чоловік побачить, що поруч з ним жінка, яка заслуговує на увагу і повагу. Ведіть себе, як ніби нічого не сталося. Трохи байдужості, удавана холодність і чоловік почне хвилюватися.

Запитайте в чоловіка про його справи на роботі. Може у нього великі проблеми? Тому йому не до вас, не до відносин. Його думки цілком і повністю зайняті їх вирішенням. Підтримайте чоловіка, будьте поруч з ним, і коли проблеми вирішаться, він зверне на вас увагу і подарує свою любов.

Джерело: JustLady.Ru