Еротичні ігри перед сексом

9 Feb 2012

Еротичні ігри - це не менш хвилююча частина в сексі, ніж сам статевий акт. Особливо це стосується жінок, адже саме в прелюдіях партнери максимально близькі і чуттєві, відкриті і готові виконати свої самі трепетні сексуальні бажання.

1. Почніть з ніжного поцілунку, ледь торкайтеся губ партнера своїми губами, а потім мовою. Це нагадує перший незграбний поцілунок, але згадайте, скільки пристрасті в вас він тоді запалив. Цілуйте шию, адже це одна з найбільш ерогенних зон на тілі, але не забувайте про повільному темпі - відчуйте кожну секунду повністю, всіма своїми клітинками.

2. Жіночий танець для чоловіка - завжди видовище хвилююче і бажане. Що й казати, але далеко не кожна здатна настільки довіритися і розкріпачитися, щоб показати еротичний танець своєму коханому, і, в той же самий час, самої перейнятися ім. Але спробуйте перебороти себе і віддатися ситуації. Запам'ятайте, що нерозумно ви виглядати не будете, і справа не в ідеально відточених рухах і впевненості, а в щирості і у відкритості.

Влаштуйте танець перед партнером з таким правилом, що він до вас не доторкнеться на час вашого виступу. Рухайтеся повільно, але ритмічно, роблячи акцент на похитування стегнами, рухах талією і руками. І не забувайте про погляд і усмішку: в вас має бути присутня загадковість, суміш пристрасного бажання і неприступності.

3. Масаж може стати початком фантастичного сексу! Використовуйте масло на основі виноградних кісточок з ефіром мигдалю або пачулі. Впевнено, але неспішно масажуйте тіло партнера, починаючи зі спини і грудей і продовжуючи на інтимних ділянках. Не забувайте про ноги і ступнях, сідницях і кистях рук - кожна частина тіла повинна бути просякнута вашої ніжністю і теплом.
Будьте впевнені, що після такого гарного і збудливого масажу вас чекає ніч любові, яка здасться вам нескінченною.

4. Мастурбація перед партнером не тільки збуджує його, але і заводить в вас потрібні механізми. Деяким людям ласки своїх інтимних зон здаються ще більш складним і недоступним заняттям, ніж еротичний танець. Але варто відзначити, що всі заборони у нас в голові, а секс, в свою чергу, різноманітний і включають в себе безліч елементів, які не тільки не ганебні, але і бажані.

Ви можете пестити себе самостійно, спостерігаючи за тим, як це робить ваш коханий. А можете робити це один одному, що, безсумнівно, додасть ще більшої пристрасті вашому сексу. Ви торкаєтеся статевих органів партнера, але у вас ще не було близькості - подібна ситуація дуже хвилює і збуджує.

5. Оральний секс є більш звичною прелюдією в сексі, але від цього анітрохи не втрачає своїх очок перед іншими іграми. Приймайте самі різні пози і, не боячись збити процес, беріть ініціативу на себе. Головне, дійте щиро, намагайтеся відчути кожен момент і кожен дотик партнера, і тоді ваш секс заграє новими неповторними барвами, що дивує кожен раз своєю різноманітністю.

Джерело: JustLady.Ru