Як припинити відносини з одруженим чоловіком

9 Feb 2012

Відносини, коли один з партнерів або відразу обидва мають подружжя, завжди досить непрості. Ситуація, коли доводиться обманювати свого офіційного партнера, не може бути стабільною, рано чи пізно постане питання про те, щоб розірвати такий зв'язок, в якій ви крадете чуже щастя. Якщо ви прийшли до висновку, що пора припинити відносини з одруженим чоловіком, навіть якщо все ще любите його, то вам потрібно знайти для цього сили і зробити це.

Так, буває всяке - одружений чоловік може полюбити і кинути сім'ю, але якщо час іде, а він все ще не зробив це або ж відразу повідомив вам, що не збирається кидати дружину і дітей, то краще вам пройти на розрив відносин самої. Звичайно, дуже важко це зробити, якщо ви його любите, але тверезо оцініть ситуацію, що склалася.

Подумайте про себе. Чоловік у цьому випадку виявляється в куди більш вигідному положенні - у нього вже є сім'я, де його чекають, у нього є ви, яка його любить. Тобто себе при цьому він відчуває самореалізуватися людиною, але ви про себе так сказати не зможете. Повноцінної сім'ї у вас немає, і ви самі це завжди усвідомлюєте.

Крадькома красти чуже щастя - досить сильна душевна навантаження. Ваші відчуття постійно міняються від цілковитого щастя та ейфорії до похмурої безвиході та відчаю. Все це тут же відбивається на нервовій системі і, звичайно ж, на здоров'я.

Налаштуйте себе на розрив. Переконайте себе, що вам не слід втрачати час і душевні сили даремно, адже час іде дарма. Як би там не було, усвідомте, що ваш коханий - обманщик і немає ніякої гарантії, що точно також він не стане обманювати і вас. Скажіть собі, що тільки жінка з невисокою самооцінкою буде рада шматочках щастя, перепадають їй з чужого столу. І припиніть відносини, твердо скажіть йому про це, не відповідайте на дзвінки, тим більше, більше не дзвоніть самі.

Пориньте з головою в роботу, в турботи про близьких. Поїдьте подорожувати або знайдіть собі інше заняття, після якого у вас не буде ні сил, ні часу на страждання. Підійдуть навіть заняття спортом, тут подвійна користь - і м'язи накачаєте, і про нього ніколи думати буде. Будьте частіше на людях, не сидіть вдома, адже ви ще не знайшли ваше щастя, значить, треба його шукати!

Джерело: JustLady.Ru