Як залишатися для чоловіка бажаною

3 Feb 2012

Після перших, казково прекрасних місяців спільного життя у відношенні молодого подружжя настає складний етап. Казки замовчують, що відбувається після фрази «і жили вони довго і щасливо». А, між тим, молоді сім'ї стикаються з масою проблем, серед яких найбільш серйозними є взаємне розчарування, втома один від одного, одноманітність у відносинах.

Коли чоловік вибирає собі супутницю життя, він хоче бачити поряд з собою ідеал. Але після весілля змінюється спосіб життя обох подружжя. І, як наслідок, змінюються самі люди. Ці зміни можуть бути як позитивними, так і негативними. Негативні зміни і розчарування в супутниці життя часто стають причиною серйозних розбіжностей і навіть розлучень.

Адже чоловік любить очима, і якщо жінка, на якій він одружився, з царівни після весілля перетвориться на жабу, то він швидко втратить до неї інтерес. Тому щоб залишатися бажаною для чоловіка, необхідно стежити за своїм зовнішнім виглядом. Мова не йде про дорогі нарядах і складних косметичних процедурах. Потрібно просто охайно виглядати - виключити зі свого гардероба вицвілі домашні халати, розтягнуті трикотажні майки та іншу «зручну» одяг. Щоб залишатися бажаною навіть після кількох років шлюбу, необхідно підтримувати свою природну красу.

Зустрічаючись з жінкою до весілля, чоловік переживає, що кохана може передумати і залишити його. Але, одружившись, новоспечений чоловік набуває впевненість в тому, що тепер щастя нічого не загрожує, адже улюблена жінка належить йому. Добившись «що», він починає поступово втрачати до неї інтерес. А в деяких випадках навіть поглядати на сторону.

Щоб уникнути подібного розвитку подій, необхідно час від часу позбавляти чоловіка подібної впевненості. Буде корисно показати йому, що ви - особистість, а не власність, і можете чудово обходитися без нього. Це можна робити за допомогою великих професійних або громадських досягнень. Практика показує, що чоловік в таких обставинах починає приділяти дружині більше уваги, прагне знову зайняти ключове місце у вашому житті.

Необхідно також час від часу дивувати чоловіка. Це може бути і не дуже радикальна зміна зовнішності, і поява нових інтересів, і розвиток нових здібностей. Чоловік, бачачи ваш величезний потенціал, буде проявляти до вас непідробний інтерес, з кожним разом відкриваючи в улюбленій дружині щось нове.

Не слід забувати радувати чоловіка, регулярно робити йому маленькі приємні сюрпризи. Це може бути і нова вудка для рибалки-любителя, і набір інструментів для завзятого автомобіліста. Для чоловіків дуже важлива підтримка в їх захоплення, інакше з улюбленої дружини можна перетворитися в заклятого ворога.

Джерело: JustLady.Ru